Таг : Коментари

Забава МАГАЗИН

Кортни Кардашијан изненадена од позитивните коментари

Иако истакнува дека често се среќава со негативни коментари, Кортни Кардашијан овој пат била изненадена од позитивните реакции. Во интервју за априлското издание на магазинот...
Забава МАГАЗИН

Били Ајлиш веќе не чита коментари на Инстаграм

Елена Даскалова
Младата музичка ѕвезда Били Ајлиш неодамна откри дека престанала да чита коментари на социјалните мрежи, особено на нејзиниот профил на Инстаграм. Во интервју за Би-би-си,...
Технологија

Веќе можеме да додаваме коментари кон фотографиите во Google Photos

Влатко Зорба
Google Photos е одличен начин да зачувате неограничен број на фотографии и секогаш да имате пристап до нив без разлика каде се наоѓате. Компанијата постојано...
Забава МАГАЗИН

Поради политичките препукувања, Сара Џесика Паркер забрани коментари за „Медена земја“

user2
Сара Џесика Паркер ја воодушеви македонската јавност со нејзината препорака за филмот „Медена земја“. Во описот на фотографијата на Инстаграм, таа напиша дека се работи...