Стандард

Хорват

ЕКОНОМИЈА

Хорват нов импортер за возилата од брендот Хонда во Македонија?

Влатко Зорба
Вилјем Хорват, поранешниот застапник за возилата Хјундаи во Македонија, е новиот сопственик на претставништвото за Хонда во земјава, дознаваме од наши извори. По подолго настојување...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!