Стандард

„И отпадот има вредност!“

ЕКОНОМИЈА

Советот на Општина Центар ќе го субвенционира ЈП „ПОЦ“ за заедничкиот проект „И отпадот има вредност!“

Влатко Зорба
На последната 59-та седница на Советот на Општина Центар донесе Одлука за субвенционирање на ЈП „ПОЦ“ за заедничкиот проект „И отпадот има вредност!“. Со дополнителни...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!