Стандард

иновативни продукти

ЕКОНОМИЈА

Отворен прехранбено-технолошки центар за развој на иновативни продукти

Влатко Зорба
Отворен е прехранбено-технолошки центар за развој на иновативни продукти, покрај лабораториска инфраструктура ќе се нуди и експертска помош за да им овозможи на студентите за...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!