Стандард

Леново Лиџн Про 2

ТЕХНОЛОГИЈА

Lenovo Legion 2 Pro ќе има Qualcomm Snapdragon 888 и 16 GB RAM меморија

Влатко Зорба
Lenovo веќе објави тизер за својот следен гејмерски смартфон, кој се очекува да биде објавен наскоро. Податоците откриваат дека претстојниот уред ќе има нова генерација...