Стандард

Македонско Швајцарски бизнис клуб

КОМПАНИИ

ССК и Македонско Швајцарски бизнис клуб со донација за Клиниката за детски болести

msp-admin
Предновогодишна донација за децата во Клиниката за детски болести во Скопје, беше реализирана од страна на компаниите членови на Македонско – швајцарскиот бизнис клуб и...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!