Стандард

Масерати Нептун

КОМПАНИИ

„Maserati Neptune“: Електричен суперавтомобил на иднината? (ФОТО/ВИДЕО)

Влатко Зорба
Елеганција, стил, спортски израз и изведба со долго и славно наследство – со овие зборови Maserati ја опишува својата традиција на иновации. Maserati и тркачката...