Стандард

настава

КОМПАНИИ

Успешен старт на онлајн наставата и на новата академска година на Меѓународниот балкански универзитет

msp-admin
Онлајн наставата на Меѓународниот балкански универзитет (МБУ) во новата академска година, која започна на 5 октомври, се одвива без никакви проблеми преку видео предавања, споделување...
КОМПАНИИ

Наставата на „Меѓународниот Балкански Универзитет“ започнува на 5 октомври

msp-admin
Новата учебна година на најдобро рангираниот универзитет во категоријата настава и учење според последната Шангајска ранг-листа, Меѓународниот Балкански Универзитет започнува во понеделник, 5 октомври. Поради...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!