Стандард

Новчаник

КРИПТОВАЛУТИ

Има 220 милиони долари во Bitcoin, но не го знае кодот за паричникот

Влатко Зорба
Замислете дека имате милиони долари во Bitcoin, а сте ја заборавиле лозинката за пристап до вашиот дигитален паричник? Токму тоа му се случи на еден...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!