Стандард

Онлајн трговец

ЕКОНОМИЈА

„Групер“ прослави 10 години од постоење

Влатко Зорба
Најпознатиот е-трговец во земјава, „Групер“ прослави 10 години од своето постоење. „10 години тимска работа, предизвици, солуции, ups and downs, емоции, пасија, е-трговија, ролеркостер… “,...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!