Стандард

Организација за црноморска економска соработка

ЕКОНОМИЈА

Северна Македонија ќе стане членка на Организацијата за црноморска економска соработка во 2020 година

Влатко Зорба
За време на романското претседателство Северна Македонија ќе стане членка на Организацијата за црноморска економска соработка, рече шефицата на бугарската дипломатија Екатерина Захариева, на денешната...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!