Стандард

Озлем Турец

КОМПАНИИ

Financial Times ги прогласи сопствениците на „BioNTech“ за личности на годината

msp-admin
Financial Times ги прогласи сопствениците на BioNTech за личности на годината. Двојката Угур Сахин и Озлем Турец ги посветија своите животи на најсмртоносната пандемија во...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!