Таг : Печка

Компании и пазар

Во Еуроникел Индустри стартуваше втората печка

Влатко Зорба
Кавадаречкиот комбинат Еуроникел Индустри бележи една година успешно работење и реализација на инвестицискиот план. По тој повод компанијата синоќа во Скопје имаше свечен прием, а...