СТАНДАРД life

пиперки

Храна

АЈВАР ОД СЕЧЕНИ ПИПЕРКИ: Полесно се прави, а вкусот е побогат и пополн

Urednik
Секој ајвар е добар, а овој феноменален. Парчињата пиперка што ќе ги почувствувате во уста ќе ве натераат да јадете се повеќе… Ајварот од сечкани...