Таг : Пластична хирургија

Забава МАГАЗИН

Пинк одлучи да напише писмо до себе си

Пејачката Пинк во септември минатата година го прослави својот 40 роденден, а цело ова време остана доследна до самата себе. Иако естетските зафати станаа скоро...