Стандард

ПОЛИЦИСКИ ЧАС

БИЗЛАЈФ

НА ЕГЕЈСКО МОРЕ се уште на сила ПОЛИЦИСКИ ЧАС: Грција полека почнува да ги релаксира мерките пред почетокот на сезоната

Влатко Зорба
ГРЦИЈА ги отвори своите граници, но во моментов не се дозволени македонски туристи. Летната сезона започнува на 14 мај, а епидемиолошките мерки, кои се однесуваат...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!