Таг : предизвик

Забава МАГАЗИН

Били Портер ги повика фановите да го рекреираат неговиот изглед, резулатите се урнебесни

Актерот и пејач Били Портер, кој на широката јавност и е познат по своите есктравагантни изгледа на холивудските настани, одлучил да ги поттикне луѓето во...
Политика

Спасовски го прифати „еко-предизвикот“ на Николовски (ФОТО)

Влатко Зорба
Министерот за внатрешни работи, Оливер Спасовски, го прифати еко-предизвикот на гебералниот секретар на СДСМ, Љупчо Николовски и засади три дрвја во Куманово. „Утрово во #Куманово...