СТАНДАРД life

Продолжение

Шоубиз

Стрип и Сејфрид ги открија своите барања да се вратат во хит мјузиклот Mamma Mia

Urednik
Мерил Стрип и Аманда Сејфрид открија дека би сакале да работат на мјузиклот Mamma Mia 3, но само доколку се исполнат одредени услови, пишува Deadline....
Шоубиз

Продолжението на „Барби“ под знак прашалник

Urednik
Продолжението на комедијата „Барби“ не е официјално потврдено. И покрај успехот на бокс офисот, актерите Маргот Роби и Рајан Гослинг, како и режисерката Грета Гервиг,...