СТАНДАРД life

Аманда Сејфрид

Шоубиз

Стрип и Сејфрид ги открија своите барања да се вратат во хит мјузиклот Mamma Mia

Urednik
Мерил Стрип и Аманда Сејфрид открија дека би сакале да работат на мјузиклот Mamma Mia 3, но само доколку се исполнат одредени услови, пишува Deadline....