Стандард

Работење од далечина

БИЗЛАЈФ

Прогласени најдобрите градови за работење од далечина, неколку се од соседството

Влатко Зорба
Најдобар град за далечинско работење во светот за 2021 година е главниот град на Естонија, Талин. Во него, дигиталната економија напредува и 99% од јавните...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!