Стандард

Ренекспо

КОМПАНИИ

Анѓушев: Мора да внимаваме како ќе ја обезбедиме електричната енергија во нашата држава (ВИДЕО)

msp-admin
Заменик претседателот на Владата задолжен за економски прашања Кочо Анѓушев, се обрати на меѓународниот саем и конференција за обновливи извори на енергија, енергетска ефикасност, вода...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!