СТАНДАРД life

Рич Пол

Шоубиз

Поради оваа изјава, фановите се убедени дека Адел се омажила во тајност

Urednik
Наводно, 35-годишната сопственичка на неколку „Греми“ Адел тајно „го кажала судбоносното да“ и му ветила „вечна љубов“ на 41-годишниот спортски агент Рич Пол. Приказните за...