СТАНДАРД life

Самсунг Галакси Ес10

ТЕХНОЛОГИЈА

Samsung Galaxy S10 веќе може да снима Hyperlapse видео со предната камера

msp-admin
Серијата паметни телефони Samsung Galaxy S10 сега имаат можност да снимаат Hyperlapse клипови со предната камера, овозможено со најновото ажурирање, со кое уредите сега добиваат...