Стандард

Саша Барон Коен

КОМПАНИИ

Саша Барон Коен: И Хитлер би можел да плати за антисемитски реклами на Фејсбук

msp-admin
Британскиот комичар Саша Барон Коен изјави дека доколку постоеше Фејсбук во 1930-тите тој дури и ќе му дадел простор на Хитлер да пропагира антисемитизам. Барон...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!