Стандард

среќен

КОМПАНИИ

Џек Ма: Кинескиот тајкун кога короната го направи среќен

msp-admin
Џек Ма, основачот на технолошкиот гигант за електронска трговија Алибаба, го задржа статусот на најбогат кинески тајкун оваа година. Благодарение на панемијата на коронавирус, зголемен...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!