Стандард

ТАВ Аеродром

КОМПАНИИ

За секои 1 милион патници кои патуваат преку еден аеродром, се создаваат 3.000 нови работни места

msp-admin
Истражувањата на Меѓународниот совет на аеродроми покажаа дека за секои 1 милион патници кои патуваат преку еден аеродром, 3.000 нови работни места се создаваат –...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!