Таг : вовед во анатомија

Забава МАГАЗИН

Крај на серијата Вовед во анатомија?

Ѕвездата на популарната серија Вовед во анатомија, Гиакомо Гианиоти ги разгори гласините дека ѝ се ближи крајот на серијата. Актерот кој во серијата го играше...
Забава МАГАЗИН

Вовед во анатомија и официјално се простува од еден од омилените доктори

Кристина Денесовска
Серијата „Вовед во анатомија“ следната недела официјално ќе се прости од докторот Алекс Карев. Во трејлерот за следната сезона прикажани се незаборавни моменти до сите...
Забава МАГАЗИН

Снимена 350-та епизода од „Вовед во анатомија“

user2
Ѕвездите и продукцијата од серијата „Вовед во анатомија“, заедно со директорот на ABC Entertainment, Кери Брук, го прослави завршувањето на снимањето на 350-та епизода. Тие...