Стандард

западен

ЕКОНОМИЈА

Нови алатки за јакнење на извозниот потенцијал на малите и средните фирми од Западен Балкан

Берта Китинска
База на податоци на дистрибутери од регионот и од Европската унија и пристап до алатка за анализа на меѓународниот пазар, се двете нови услуги што...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!