Стандард

Завршна сметка

ЕКОНОМИЈА

Комора на сметководители: Итна неодложна измена на роковите за поднесување на завршни сметки

Влатко Зорба
Процедурите за имплементација на економските мерки за поддршка на стопанството содржани во петтиот пакет е неопходно да се едноставни и да не претставуваат дополнително оптоварување...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!