СТАНДАРД life
МК Сцена

(ВИДЕО) Каролина со семејството на одмор во Сплит

Нашата најпозната пејачка, Каролина Гочева сподели на социјалната мрежа видео од својот одмор во Сплит, Хрватска.

На видеото може да се забележи дека македонската изведувачка е придружена од членови на своето семејство.

Најмногу внимание се чини привлече нејзиното издание во костимот за капење, во кое се гледа дека е во фит форма.

Видеото ја следи песната од Cyndi Lauper – Girls Just Want to Have Fun.

Поврзани вести

Започнува регионален предизвик за бармени со парични награди од 30.000, 4.000 и 2.000 евра

Radmila Tasevska

АНДЕРФЕСТ по петти пат во МКЦ

Urednik

„Кајмак“ патува во Стокхолм, Рим, Хаг, Лондон, Буенос Аирес, кинопремиери во Холандија и Хрватска

Urednik