СТАНДАРД life

Каролина Гочева

МК Сцена

Каролина Гочева сподели слики од море и романтичните моменти со сопругот Михаил Корубин

Radmila Tasevska
Македонската поп-дива Каролина Гочева дефинитивно според фотографиите објавени на социјалната мрежа Инстаграм имаше неверојатно лето, исполнето со работни ангжамани, но и со многу интересни патувања. Меѓу...
МК Сцена

(ВИДЕО) Каролина со семејството на одмор во Сплит

Urednik
Нашата најпозната пејачка, Каролина Гочева сподели на социјалната мрежа видео од својот одмор во Сплит, Хрватска. На видеото може да се забележи дека македонската изведувачка...