СТАНДАРД life
Стил

Вака добар комбинезон одамна не сме виделе, а на жешката Италијанка и стои одлично

Фасцинантната Италијанка Елизабета Грегорачи, позната манекенка и ТВ-лице, беше ѕвезда на ревијата на Genny во рамките на модната недела во Милано, каде што доби само пофалби за својот стајлинг.

Убавата бринета ја истакна својата беспрекорна фигура во сензационален бел сатенски комбинезон, кој го спои со шик сандали и ефективна чанта.

Елизабета Грегорачи
Елизабета Грегорачи

Косата во меки локни и драматично нашминканите очи во стилот на smokey eyes го заокружија ова фантастично модно издание на познатата убавица.

Таа дополнително го надгради изгледот со трендовски обетки и ланче.

Поврзани вести

Тејлор Свифт и Блејк Лајвли го привлекоа вниманието со заводливи комбинации

Urednik

Прекрасната Бразилка плени со елеганција: Предизвикувачкиот фустан го истакна со хит додатокот на сезоната

Urednik

📸Како да се сестри: Синди Крафорд и Каја Гербер модно координирани

Urednik