Стандард

БАГЕР

БИЗЛАЈФ

Поранешен вработен на Мерцедес со БАГЕР направил штета на компанијата за 2 МИЛИОНИ ЕВРА

Влатко Зорба
Откако бил отпуштен, работник во фабриката Мерцедес во Виторија на северот од Шпанија украл багер од градилиштето и луто уништил повеќе од 50 возила Вито...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!