Стандард

банкротира

ЕКОНОМИЈА

Поранешен полски претседател банкротираше

Stefanija Kuzmanovska
Добитникот на Нобеловата награда за мир и поранешен полски претседател Лех Валенса (77), се пожали дека банкротирал велејќи дека не можел да купи Божиќни подароци...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!