СТАНДАРД life

Баздникин

ЕКОНОМИЈА

Oд утре стартува директната авиолинија Скопје – Москва

Влатко Зорба
Од утре стартува директната авиолинија Скопје – Москва, а првиот лет на руската авиокомпанија „Нордвинд“ од Москва во Скопје треба да пристигне утре попладне во...