Стандард

Блек Шарк 4

ТЕХНОЛОГИЈА

Black Shark 4 со 120W полнење за никогаш да не престанете да играте

Влатко Зорба
Наскоро ќе го видиме следниот гејмерски телефон со брендот Black Shark, потврди шефот на подружницата на Xiaomi во својот профил на Weibo. Ќе се вика...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!