Стандард

број 1

ЕКОНОМИЈА

Економијата број 1 во Европа насочена кон рецесија

Stefanija Kuzmanovska
Борбата против коронавирусот ја турка Германија во рецесија. „Проценките за тоа колку длабока ќе биде таа, во моментов е предмет на неизвесност. Разгледани се различни...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!