Таг : чувства

МАГАЗИН

Три знаци чии чувства најлесно можете да ги повредите

Влатко Зорба
Некои хороскопски знаци се цврсти како карпи. Но, кои се оние чии нежни чувства најлесно може да ги повредите? Рак Можеби најчувствителниот хороскопски знак. Колку...
Забава МАГАЗИН

Најдобрите филмови кои можете да ги гледате додека сте во изолација

Кристина Денесовска
Милиони луѓе ширум светот се во карантин како би се спречило ширењето на пандемијата од коронавирусот. Токму поради тоа, многумина главно прашање во текот на...
Забава МАГАЗИН

Хороскопски знаци кои вешто ги кријат своите чувства

Кристина Денесовска
Постојат луѓе кои запаѓаат во неволја и за тоа често ги окривуваат своите чувства. Од друга страна, постојат и оние кои никогаш не ги покажуваат...