СТАНДАРД life

Џенифер Гарнер

Шоубиз

📸 Бен Афлек и Џенифер Лопез во друштво на Џенифер Гарнер и децата: Актерот присуствуваше на настан заедно со поранешната и сегашната сопруга

Radmila Tasevska
Пејачката и актерка Џенифер Лопез и актерот Бен Афлек се венчаа во 2022 година, откако ја обновија својата врска 17 години по раскинувањето на веридбата....
Шоубиз

Поранешните сопружници во добри односи: Бен Афлек и Џенифер Гарнер фатени во прегратка

Urednik
Иако раскинаа во 2018 година, Бен Афлек и Џенифер Гарнер се уште се во одлични односи, но најновите фотографии би можеле да ја налутат новата...