СТАНДАРД life
Шоубиз

Поранешните сопружници во добри односи: Бен Афлек и Џенифер Гарнер фатени во прегратка

Иако раскинаа во 2018 година, Бен Афлек и Џенифер Гарнер се уште се во одлични односи, но најновите фотографии би можеле да ја налутат новата сопруга на Афлек. И додека едни тврдат дека Џенифер Лопез и Џенифер Гарнер добро се согласуваат, а други го тврдат сосема спротивното, поради овие фотографии, првата сигурно ќе се замери со сегашната.

Имено, папараците ги фатија поранешните сопружници како делат прегратки и насмевки во автомобилот на Афлек, а интимноста на фотографиите му е јасна на секој што ќе ги погледне. Тој е потпрен на нејзиното рамо, таа се потпира на него, насмеана од уво до уво…

Семејното дружење за време на кое Афлек „џентлменски“ ја возел својата поранешна сопруга до нејзиниот автомобил се случил викендов, а додека Гарнер седела со Афлек, на совозачкото седиште била нивната 14-годишна ќерка Серафина.

Тие беа насмеани откако неодамна ја прослави првата годишнина од брак со сегашната сопруга Џенифер Лопез, на која сигурно нема да и биде лесно кога ќе ги види овие фотографии.

Сепак, многумина не ни знаат дека од 2018 година, Гарнер е во врска со бизнисменот Џон Милер, кој исто така може да се чувствува малку љубоморен.

Поврзани вести

Џони Деп: Единственото место каде што се чувствувам нормално е мојот дом на Бахамите

Urednik

„Роки“ требаше да биде многу поинаков, еве зашто е сменето првото сценарио

Radmila Tasevska

🎥Како изгледа внатрешноста на продавница со потпис на Анџелина Џоли

Urednik