СТАНДАРД life

Бен Афлек

Шоубиз

📸 Бен Афлек и Џенифер Лопез во друштво на Џенифер Гарнер и децата: Актерот присуствуваше на настан заедно со поранешната и сегашната сопруга

Radmila Tasevska
Пејачката и актерка Џенифер Лопез и актерот Бен Афлек се венчаа во 2022 година, откако ја обновија својата врска 17 години по раскинувањето на веридбата....
Шоубиз

Џенифер Лопез тврди дека нејзиниот сопруг Бен Афлек е „многу среќен“

Urednik
Џенифер Лопез на доделувањето на „Златните глобуси“ истакна дека нејзиниот сопруг Бен Афлек е совршено добро и многу среќен и покрај оние папарацо фотографии кои...
Шоубиз

Полни раце и гримаси: Бен Афлек се „мачи“ на снимање на реклама

Urednik
Познатиот актер и продуцент е голем обожавател на еден од најпознатите синџири специјализирани за американски крофни. Здружен со ѕвездата на TikTok, Чарли Д’Амелио, тој ја...
Шоубиз

📷Бен Афлек на Божиќен шопинг со својата, но и со ќерката на Џенифер Лопез

Urednik
Што и да кажат луѓето за него, кога се во прашање децата, Бен Афлек е одличен татко. Неговите деца сега се тинејџери, па тој наместо...
Шоубиз

Бен Афлек и Џенифер Лопез го започнаа денот со слатки бакнежи

Urednik
По прикажувањето на вториот трејлер за нејзиниот деветти студиски албум, Џенифер Лопез почива во прегратките на нејзиниот сопруг Бен. Таа и Афлек го искористија утрото...
Шоубиз

Бен Афлек и Мет Дејмон обвинети поради вознемирување и закани за силување

Urednik
Адвокатка од Њујорк, која не сакаше да го открие идентитетот, ги тужи актерите Бен Афлек и Мет Дејмон за малтретирање и следење. Во оваа тужба,...
Шоубиз

Бракот на Џеј Ло и Бен Афлек во сериозна криза

Radmila Tasevska
Бен Афлек и Џенифер Лопез минуваат низ голема криза, пренесуваат странските медиуми. Бракот на Бен Афлек и Џенифер Лопез постојано е под лупата на медиумите,...
Шоубиз

Поранешните сопружници во добри односи: Бен Афлек и Џенифер Гарнер фатени во прегратка

Urednik
Иако раскинаа во 2018 година, Бен Афлек и Џенифер Гарнер се уште се во одлични односи, но најновите фотографии би можеле да ја налутат новата...
Шоубиз

Романтичен гест на Џенифер Лопез: Првата годишнина од бракот ја одбележа на посебен начин

Urednik
Дека секоја љубовна приказна има среќен крај, заклучија фановите на Џенифер Лопез и Бен Афлек кога парот пред една година реши да ја круниса љубовта...
Шоубиз

Како на свадба: Џенифер Лопез и Бен Афлек блеснаа во бело (ФОТО)

Urednik
Џенифер Лопез и Бен Афлек ја поминаа вечерта со спортскиот магнат Мајкл Рубин, кој приреди една од најексклузивните забави на годината во неговата палата во...