16.8 C
Скопје
25 септември, 2023
СТАНДАРД life

Бен Афлек

Шоубиз

Поранешните сопружници во добри односи: Бен Афлек и Џенифер Гарнер фатени во прегратка

Urednik
Иако раскинаа во 2018 година, Бен Афлек и Џенифер Гарнер се уште се во одлични односи, но најновите фотографии би можеле да ја налутат новата...
Шоубиз

Романтичен гест на Џенифер Лопез: Првата годишнина од бракот ја одбележа на посебен начин

Urednik
Дека секоја љубовна приказна има среќен крај, заклучија фановите на Џенифер Лопез и Бен Афлек кога парот пред една година реши да ја круниса љубовта...
Шоубиз

Како на свадба: Џенифер Лопез и Бен Афлек блеснаа во бело (ФОТО)

Urednik
Џенифер Лопез и Бен Афлек ја поминаа вечерта со спортскиот магнат Мајкл Рубин, кој приреди една од најексклузивните забави на годината во неговата палата во...