Стандард

„ДМ“

КОМПАНИИ

„Форбс“: Наследникот на „ДМ“ е најмладиот милијардер во светот

Влатко Зорба
Германски тинејџер стана најмладиот милијардер во светот, според списокот на милијардери објавен вчера од „Форбс“. Кевин Дејвид Леман вреди 3,3 милијарди долари откако од татко...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!