Стандард

Електронско банкарство

КОМПАНИИ

Едукативно видео на НБ за безбедно користење услуги од електронското банкарство

msp-admin
Народната банка објави ново видео од серијалот едукативни анимирани видеа „Со Народната банка во светот на финансиите“,што се изработува со поддршка од Европскиот фонд за...
АНАЛИЗИ

Електронско банкарство: Дигитална трансформација во Македонија

msp-admin
Добиваат ли корисниците од државата услуги како оние од западниот свет, во време кога животот во дигиталната ера го прави чекањето ред на шалтер проблем...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!