Стандард

Епл очила

ТЕХНОЛОГИЈА

Новите очила на Apple автоматски ќе ги отклучуваат сите ваши уреди

Влатко Зорба
Патент на Apple, доставен деновиве од гигантот, покажува како Apple Glasses можат автоматски да ги отклучуваат сите ваши уреди на Apple, исто како што можете...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!