СТАНДАРД life

фановите

Шоубиз

📽 Џеј Ло објави нов видеоспот, фановите воодушевени од нејзината линија: „Како да има 30 години“

Radmila Tasevska
Џенифер Лопез го објави спотот за песната „Can’t Get Enough“ и нејзините обожаватели се воодушевени. Освен што ја фалат песната бидејќи, како што пишуваат, звучи...
Шоубиз

Пејачка испрати помош за Палестинците, фановите беснеат: „Ги поддржуваш терористите“

Radmila Tasevska
Селена Гомез повторно е на удар на критиките за конфликтот меѓу Израел и Хамас, а овој пат беше обвинета за поддршка на терористите откако нејзиниот...