СТАНДАРД life

палестина

Шоубиз

Пејачка испрати помош за Палестинците, фановите беснеат: „Ги поддржуваш терористите“

Radmila Tasevska
Селена Гомез повторно е на удар на критиките за конфликтот меѓу Израел и Хамас, а овој пат беше обвинета за поддршка на терористите откако нејзиниот...