Стандард

ИБеј

БИЗЛАЈФ

Чудна ПОНУДА на eBay: Се продаваат НЕСАКАНИ подароци!

Влатко Зорба
И покрај тоа што е вообичаено да се најдат несакани подароци на платформите за е-трговија како eBay, многумина ставаат подароци на аукција само неколку часа...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!