Стандард

Понуда

БИЗЛАЈФ

Чудна ПОНУДА на eBay: Се продаваат НЕСАКАНИ подароци!

Влатко Зорба
И покрај тоа што е вообичаено да се најдат несакани подароци на платформите за е-трговија како eBay, многумина ставаат подароци на аукција само неколку часа...
КОМПАНИИ

Одлична новогодишна понуда за оптички интернет од „Неотел“

msp-admin
Поради исклучително големиот интерес за време на есенскиот период како и потребата од квалитетен интернет во овие периоди на онлајн настава и работа од дома,...
КОМПАНИИ

Бесплатни AirPods можат да ја „засладат“ скапата понуда на iPhone 2020

msp-admin
Слушалките AirPods на Apple станаа еден од најпопуларните модели на пазарот, а успехот на неодамна лансираните AirPods Pro покажува дека луѓето сè уште сакаат да...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!