Таг : кеба

Забава МАГАЗИН

Северина за Бадник и Божик со семејството на сопругот (ФОТО)

Елена Даскалова
Северина Којиќ објави фотграфија со свекорот и свекрвата, за време на божикните празници. Таа, иако е католик, ги почитува и православните обичаи кои ги негува...