Таг : Клои Кардашијан

Забава МАГАЗИН

Сестрите Кардашијан оддадоа почит на покојниот татко (ФОТО)

Елена Даскалова
„Ми недостигаш повеќе отколку што можам да замислам“, напиша Ким Кардашијан под фотографијата со нејзиниот татко, кој на 22 февруари ќе прославеше 76-ти роденден. Сестрите...
Забава МАГАЗИН

Клои Кардашијан со хипноза ја лечи анксиозноста

Елена Даскалова
Клои Кардашијан многу се грижи за својот физички изглед, а коментарите дека користи филтри и ефекти за разубавување доста ја погодуваат и повредуваат. Таа сето...
Забава МАГАЗИН

Кортни Кардашијан останува без најважниот извор на приходи?

Кристина Денесовска
Со цел да ги измазнат несредените осноси главата на кланот Кардашијан-Џенер, Крис Џенер, одлучила дека треба да ги однесе своите ќерки на семеен викенд во...
Забава МАГАЗИН

Бијонсе ја украде забавата на Паф Диди

Кристина Денесовска
Познатиот рапер Паф Диди, овој викенд го прослави својот 50. роденден. На неговата роденденска забава се собраа голем број познати личности од светот на шоубизнисот,...
Забава МАГАЗИН

Клои Кардашијан веќе не може ни да се насмевне (ФОТО)

Елена Даскалова
Клои Кардашијан објави нова фотографија со ќерката Тру, но она што сите го забележаа е дека познатата ријалити ѕвезда веќе навистина претерала со ботоксот. Нејзиното...
Забава МАГАЗИН

Кејтлин и Клои не зборувале цели шест години

Не е тајна дека односите меѓу Кејтлин Џенер и Клои Кардашијан веќе подолго време не се сјајни. Од кога Кејтлин подлегна на операција за промена...
Забава МАГАЗИН

Томпсон повторно се обидува да ѝ се врати на Клои Кардашијан

Елена Даскалова
Кошаркарот Тристан Томпсон, кој беше во врска со Клои Кардашијан и е татко на нивната ќерка Тру, сака повторно да ѝ се врати на ријалити...
Забава МАГАЗИН

Совршеното тело не го прикри фактот дека лицето го деформирала со пластични операции

Клои Кардашијан се појави на доделувањето на People’s Choice наградите и го привлече целоо внимание со својот изглед. 35-годишната ријалити ѕвезда Клои Кардашијан медиумите некогаш...